» Poradna » Web a internet

E-bay problémy s registrací

Nazdar lidi, potřebovala bych poradit s registrací na e-bay, chci už obtěžovat známé pokaždé když chci koupit nějakou blbost.Registrovala jsem se tam, ale po chvilce mne zablokovali. Po té co jsem napsala na podporu chtěli ofocený výpis z účtu a občanku což jsem jim poslala, napsali, že mohou účet odblokovat, ale chcou abych telefonovala někam do USA, což by ani problém nebyl, ale anglicky neumím ani kváknout a nikdo z mého okolí komu věřím neumí EN na komunikační úrovni, sama používám translátor.Nevíte někdo jak tohle vyřešit? Případně jestli se někde dá koupit funkční ebay účet, chi to hlavně pro nákup.Díky

Odpovědi na otázku

Nahlasene.

A to je první účet na tuto osobu nebo už tam ta osoba někdy něco kupovala?Jak je to s paypalem? Je k tomu účtu připojen paypal? Je ten paypal spojen s nějakou kartou?