» Poradna » Ostatní

DxRacer zidle programatorovi

Dobry den rad bych se zeptal zda-li by jste mi doporucili zidli DxRacer zkousel jsem na ni sedet ale chci se zeptat zda-li se na ni sedi pohodlne i po 8 a vice hodinach, popripade doporuceni jine zidle dekuju

Odpovědi na otázku

Dáleží na výběru konkrétní řady, mám jednu z nejvyšších a židle je dost tvrdá, což mi nevadí, ale někomu by mohlo. Navíc i v nejnižší poloze je docela dost vysoko. Chce to odzkoušet, ve slušné prodejně tě nechají aspoň půl hodiny posedět, než koupíš křeslo za 10k.

Máte kožené nebo látkové?

Kožená, myslím, že tuto https://www.kancelarskezidle.com/zidle/nosnost-do-150-kg/8... Má kovovou základnu, levnější modely mají plastovou.

Kámoš tuhle židli měl, já jsem v ní nahrál docela dost hodin a sedělo se mi v ní dobře. Já mám látkovou drifting řadu, ta je taková víc polstrovaná. Nejvíc mi na těch židlích vadilo, že se nedají opěrky na ruce posouvat horizontálně. A taky ta židle hodně trpí na kočičí drápy, stačí aby na to kočka skočila a už jsou v látce vidět dírky po drápech. Nicméně pořád platí, že si to chce židli pořádně vyzkoušet před koupí.Teď mají na Alze nějaké slevy na židle od Arozzi, já tam minulou sobotu seděl na něčem za 4,5 tisíce a přišlo mi to srovnatelný s DXRacerem.

osobně bych kožený potah na židli nechtěl. Mám ve firmě tuhle:https://www.rafni.cz/zidle-saturnia-96058a ta síťovaná záda jsou v létě super. Na kožené/koženkové potahy se mi lepí pozadí...

Já mám tudle https://www.timetoplay.cz/zidle-DXRACER-OH-WY0-NB-d... a když používáš bederní polštář tak se ti záda nelepí, když na židli nesedíš 8hodin v +30C tak se ani z*dek moc nelepí, přece jen si sem tam odskočíš.Už bych nechtěl židli bez bederního polštářku.