» Poradna » Programy

Dvojklik levého tlačítka otevře nabídku "otevřít v programu"

dvojklik levého tlačítka myši na jakoukoliv složku otevře dialogové okno "otevřít v programu". Po kliku pravého tlačítka první dvě položky OTEVŘÍT přičemž první otevře již zmiňované dialogové okno a druhá funguje jek má - otevře složku. Kde je problém? děkuji

Odpovědi na otázku

Hadam, ze unix to nebude, pokud wokna, tak problem je v registrech.

Buď registry, nebo máš na kompu nějaký vir, který dělá takovou neplechu. Už jsem narazil na prográmky, které dokážou podobné věci