DVI no signal

Zdravím, mám takový problém, chtěl jsem si zapojit k PC třetí monitor (jeden z nich mám televizi jen když si pouštím filmy z PC, ale tento problém byl i po odpojení tv)… zapojil jsem ho přes DVI. Zapnu PC hlavní monitor naskočí (i tv), ale má druhým stále "DVI no signal" ale PC ho normálně detekuje a když dám přizpůsobení rozlišení tak jo tam normálně najdu.Nevíte kde by mohl být problém?Monitor jsem zapojil normálně do grafiky.PC:Intel core i5 7400 GeForce GTX 1060 6gb Msi gaming M3Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Leckterá grafika umí jen 2 monitory současně. Můžeš použít i integrovanou ... jen je třeba ji aktivovat (a mít nainstalovaný ovladač).

Aha, děkuji, tak to mě zmátlo že by umělá jen dva monitory když tam má 3 display porty, DVI a hdmi. Tak asi vypojim tv a když bude potřeba tak to přepojim.