» Poradna » Programy

Dve zvukové stopy mp3 v .avi

...mám seriál stahovaný z televízie,ked to pustím na compe tak v poho,je to česky,ani to nevyhodí správu že sú tam 2 alebo viac zvukovych stop ale ked to potom napálim a dám prehrat v stolovom DVD prehrávači tak je tam originál english....poradte nejaky program čo mi ukáže tieto 2 stopy a priradí len jednu....alebo nejaky iný postup,dík

Odpovědi na otázku

Tak malá oprava,ked kliknem na ten subor a zvolím vlastnosti tak tam stojí že audio je mp3 ale ked to otvorím v softíku Fox Video Converter tak tam stojí že to je wma formát čo samozrejme moj DVD prehrávač nezvládne....