» Poradna » Web a internet

Dvě sítě na jednom wifi přijímači

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestlije možné mít 2 sítě na 1 přijímači(anteně) a co by to obnášelo např. Jestli budu muset mít obě sítě od jednoho operatora,a kolik mě to bude stát druhou síť potřebuji pouze za účelem ethernetu.

Odpovědi na otázku

Co to znamená "síť potřebuji pouze za účelem ethernetu"? Copak to co už doma máš, nemůžeš vyvést jako ethernet?

Ano nemůžu

Jinak ano, poskytovatel by pravděpodobně byl schopen přes jeden WiFi klient (anténu) ti poslat dvě sítě. Ale samozřejmě budeš platit 2x. Akorát si myslím, že nevíš co vlastně chceš a určitě to půjde vyřešit i s jedním internetem ;)

Dobře,díky za radu