Dvě levné myši k PC - kterou vybrat?

Dobrý den,rozhoduji se mezi dvěma levnými "myšemi" k PC.http://muj.autocont.cz/hardware-detail.aspxhttp://muj.autocont.cz/hardware-detail.aspxTa první vypadá že má lepší tvar a pogumovaný povrch. Také se mi líbí větší postranní tlačítka. Je to značka Evolveo. Má 1600 DPI.Ta druhá má zase tlačítko k přepínání mezi 800/1200/1600 DPI. Také to je Gigabyte (kvalitnější značka?) a je o 100 korun dražší.Samotné se mi více líbí ta první Evolveo, ale zajímal by mě jaký na to máte názor vy. Prosím neradit jiné myši od jiných prodejců, na výběr mám tyto dvě.Předem děkuji za názory.

Odpovědi na otázku

Můj názor je, že pokud se sám neumíš rozhodnout, co ti více vyhovuje, tak tě čeká Krušných život.

Obě to jsou obyčejné myši, budou +/- stejné. A to další (tlačítka navíc, volba DPI tlačítkem...), to je jen a pouze na tobě, ty sám musíš vědět, jestli to při své práci využiješ.

Za ty penze kup obě a máš to.....

Já bych bral Gigabyte - na normální práci jednu mám a je celkem ok.