Dvě grafické karty

Zravím... chtěl bych se zeptat, mám na PC dvě Grafiky(Intel HD graphics, Nvidia GTX 1650) a chci se zeptat jestli jde ta od intelu nejak deaktivovat... kdyz třeba zapnu Mafii 1 tak tam mám na vyber jen tu grafiku od intelu. Neví nekdo ..? Jestli treba prepojit monitor nebo tak.. díky

Odpovědi na otázku

Monitor máš zapojený co GTX? Integrovanou grafiku můžeš deaktivovat v BIOSu, ale normálně to není vůbec potřeba.

Na zapojení grafiky jsi byl tázán už v červnu:https://www.zive.cz/poradna/nvidia-gtx-1650/s...