» Poradna » Notebooky

DVD u laptopu

Je problém pokud u herního notebooku není DVD?

Odpovědi na otázku

Jaké DVD. Jako třeba že vedle něho není na stole položené DVD Chalupářů z trafiky za 30 Kč ?

Ne, myslel jsem DVD Recorder

Můj problém to není. Já mám DVD Recorder u své televize. Ty musíš přece nejlíp vědět co potřebuješ a co ne...

To musíš vědět Ty jestli je to problém nebo ne. Pokud to pro tebe problém je můžeš dokoupit externí mechaniku přes usb

To snad víte vy, jestli běžně používáte DVD mechaniku. Kdyžtak se dá koupit externí do USB.

Dobře, děkuji

Je to nepříjemné, ale žít se s tím dá. ☺