DVD SATA, Asus A7V600

Zdravim vas, Potrebujem trosku poradit. Mam doma PC s matherboardom A7V600 od asusu. Kupil som si DVD-RW
mechaniku asus DRW-1814blt s rozhranim SATA. Problem je v tom ze po pripojeni mi ju niako nevie system najst.
Skusil som ju pripojit k obom sata radicom - nic. V biose som nenasiel tiez nic co by sa tykalo nastavenia SATA. V
manuali od dosky je pisane iba o zapojeni HDD cez raid (mirroring, stripping, a jbod) ale o zapojeni samostatneho
disku, alebo optickej mechaniky nic... Nevie nahodou kde by mohol byt pes zakopany?
vdaka

Odpovědi na otázku

Máš nainstalovaný SATA ovladač desky?

ale iste ze nie, pretoze ziadny som nenasiel nikde na celom webe... ak o niecom vies... posli link... alebo nieco :(((

Jsi buď totálně neschopnej anebo kecáš...

5 vteřin hledání...

dlsvr02.asus.com ...

Vyhledávač asus je tady...
support.asus.com ...
stačí napsat název desky...

Jaaaj, jasne... Tento mam, aj na prilozenom cd s drivermi. Jediny problem je ze mi nejde. Nech robim co robim. Este sa aj V Device manageri ma zlty vykricnik a po restarte sa sam zakaze. Tak neviem...

ok... nakoniec problem vyrieseny... tazky porod... xyba raid/sata radica :((((

a jak jsi tu chybu vyresil?