» Poradna » Mobily

DVD obraz

Dobrý den, mám dotaz ohledně přenosného malého DVD přehrávače , jde připojit k domácímu kinu pouze jako obrazovka ?? Neboť nemám žádný monitor ani notebook. Děkuji za radu ( přehrávač DVD nemá vstup na banánky ,ani HDMI,pouze něco jako Jack 3,5 AUX in )

Odpovědi na otázku

Určitě má výstup na sluchátka, takže použiješ redukci samec jack 3,5 mm na 2x cinch samec, třeba tuto: https://www.czc.cz/gembird-cablexpert-kabel-...

Děkuji, ale na odkazu píšou že jeti pouze audio kabel , omlouvám se ale sem úplný like

To už dnes opravdu absolvent aspoň základní školy nerozezná rozdíl mezi slovy laik a lajk (like)? To snad ne

to je to používání cizích termitů ...

No jo, tváří se u toho jak suterén a pak se mu to vrati jako buzerant

Potřebují pouze obraz

Nevím, za co ty mínusy, jestli napsal jako obrazovku k DK, tak potřebuje pouze vyvést zvuk. Jestli to chce jinak, měl se lépe vymáčknout.

No já jsem pochopil naopak, že to chce použít jako obrazovku pro obrazový signál zvenčí, tedy jako monitor. Myslím, že to z dotazu je celkem jasné.

Určitě to píšou v návodu, ten lze najít na netu podle typu přístroje.

jestli myslíš jako dostat do přenosného DVD obraz nějak zvenku, tak pokud nemá video vstup, tak to nijak neuděláš (krom varianty, že si to dáš na DVD ).

Co takhle jsem nejdriv napsat presny typ toho prehravace at tady nemusite lestit koule (vestecky) ?

*sem

SENCOR SPV2721

podle fotek:https://www.mall.cz/prenosne-dvd-prehravace/s... to vůbec žádný vstup nemá. Pouze výstupy.

Tak to asi nepůjde ?

Presne tak, takze pouzit to jako monitor pro externi zdroj videa nepujde.

Dobře dekuji