» Poradna » Programy

DVD nahrávání

Ahojky, mohl by mi někdo poradit, chtěla bych si vypálit film na dvd, převedla jsem ho do formátu v ConvertXtoDVD, po převedení jsem dala hned vypálit, bohužel se to na DVD nepustí
vypálila jsem to na mazací dvd, ale myslím si, že v tom by problém být neměl. Mohl by mi někdo helfnout? Předem díky

Odpovědi na otázku

Pro konverzi používám stejný program, ale vypaluji v Neru. Vše je naprosto bez problémů. Případné menu doladím v NeroVision a vše šlape krásně.

Pokud jde o přehrávání na "stolním" přehrávači, tak se mu moc do přehrávání přepisovatelných disků nechce

A je to medium vubec kompatibilni s DVD prehravacem?

NESPUSTÍ SE ANI KDYŽ ZMÁČKNEŠ KLAVESU PLAY NA PŘEHRÁVAČI ? MĚ SE DVD NAČTE A ČEKÁ NA STISK KLÁVESY.