» Poradna » Mobily

Dvd do avi - výběr zvukové verze filmu

Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit, jak z dvd, kde je volba zvuku ( a ititulků ) v angl nebo němčině udělat soubor avi. Zkouším převést do avi ve Format Factory, ale výsledný soubor je s německým zvukem ( chci anglický ) . plus k tomu bych chtěla i angl. titulky. Stále nevidím, kde to tam lze nastavit? Díky

Odpovědi na otázku

Převeď to do MKV např programem MakeMKV, tento umí.

Píše, že to chce do AVI, tak čo tu melieš o MKV?

díky, vyšlo to, stáhla jsem si zdarma na zkoušku (možnost konverze/kopírování 3 disků ) a v té zkušbní verzi to vyšlo - do mp4, a mám tedy angl. zvuk a angl. titulky. Super.

Ve Format Factory je možnost zvolit Jazyk titulků i Audio Stream.https://ulozto.cz/file/fCBOj4SAznsT/format-...

díky, to jsem právě zkoušela, ale pořád mi to nenabízí žádné titulky a zvuk jen Výchozí ( a pak dostanu německý zvuk )

Pouzi Handbrake, tam sa da zvolit ktora zvukova stopa tam ma byt (daju sa vybrat 2 stopy) + titulky tiez podla vyberu ktore chces.