» Poradna » Mobily

DVD a Xbox 360

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti z přehráváním DVD disků v Xboxu 360. Na podpoře jsem se dočetl že je konzole hned automaticky spustí, což mě přivedlo k otázce, zda je zde při filmech kde je možnost více jazyků vůbec možnost si ten jazyk nějak změnit? Za případné odpovědi děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkušenost s tím nemám, ale předpokládám, že tím automatickým spuštěním není myšleno spuštění přehrávání filmu, ale DVD disku, tzn. že potom se načte, co na něm je, obvykle úvodní menu.