» Poradna » Ostatní

Dvb-t2

Dobrý den, kdybych měl televizi TCL U43P6006, potřeboval bych ještě k tomu anténu, abych chytal DVB-T2? Protože tam je napsané: ''Vedle toho disponuje také vlastními přijímači pro kabelový i satelitní signál.''https://www.alza.cz/43-tcl-u43p6006-d5257851.htmDěkuji mockrát za odpovědi

Odpovědi na otázku

Pokud anténa vyhovuje, tak ano. Televize TVB-T2 umí.

Ano kupodivu pokud chcete na té televizi chytat DVB-T2 nebo DVB-S2 potřebujete k tomu připojit patřičnou anténu. Kupodinu tak to je skoro s každou televizí , protože integrovanou anténu pro TV příjem nemají. ps. je vyjímka různé kempingové televize a prastaré analog....

A odkud bys do té televize dostal bez antény signál?

Je retardovaný, s tou televizí tu otravuje celkem dlouho.

Jo, to je ten co se minule podepisoval jako blbec a nedokázal zjistit, jestli má televize úchyt na stěnu :) Tak TV už nejspíš visí a teď s překvapením zjistil, že bez antény to nehraje :D

Pat a Mat v jedné osobě

Je to snad tvoje první televize? Vyndáš anténní kabel ze staré TV, strčíš ho do nové a pokud je stará anténa nasměrovaná na správné vysílače a chytá správné kanály, máš hotovo.

dotaz: má moje televize připojení k DVB T2 ?info ze štítku: New Samsung FullHD TV series 5, BN 68-07971EDíky