DVB-T

Dobrý den, když bydlím ve Zlíně, kde je přímo vysílač pozemního vysílání, bude mi stačit na příjem televize v NTB tento produkt- http://www.alza.cz/technaxx-dvb-s4-d303872.htm

Odpovědi na otázku

Na to ti nikdo neda spolehlivou odpoved. Je to stejne, jako bys chtel vedet, jake bude zitra u vas ve meste pocasi. To nikdo nedokaze odhadnout. Nejlepe poptat se u sousedu, jestli nekdo neco podobneho provozuje a s jakym uspechem. I tak je to problematicke. Soused muze chytat vsechno a o par metru dal muze byt hluche misto. Nejlepe vyzkouset.

Musíš to vyzkoušet, mě na prodejně normálně povolili si vzít něco podobného domů, vyzkoušel jsem, a nic. I na kus drátu z okna, jsem měl lepší příjem. Ten test je nutný, pak to lze vrátit. A nej, je venkovní anténa, od tohoto moc nečekej. Nyní již TV nepoužívám, takže víc nemůžu radit.