» Poradna » Programy

DVB-S Nova nejde obraz

Mám problém s příjmem programu Nova z Astra 3 (Skylink) na přijímači Opensat 800IR.
Ihned po naladění lze přepnout na Novu (jsem pořád v menu ladění). Když ukončím režim ladění a přepnu se na jiný program a následně zpátky na Novu, pak mám jen černou obrazovku = signál je, ale nic nehraje.
Nevíte někdo co s tím dělat?

Odpovědi na otázku

Opensat 800IR právě prochází vychytáváním firmware.
Dočasným řešením je vypnutí přístoje na cca 1 minutu ze zásuvky a opětovným zapojením - podle výrobce se problém ale za blíže nespecifikovanou dobu opět zopakuje.
Jinak na novém firmware již výrobce pracuje, takže počkat.