» Poradna » Web a internet

Dva youtube kanály se stejným obsahem

Dobrý dennatáčim na youtube různý Gadgety, návody, tutoriály a tak, ale taky mě baví skládání hudbyjenže lidem co se dívají na můj kanál hudba nezajímáchci se zeptat když vytvořím druhý kanál a hudbu stáhnu z youtube a nahraju jí na ten druhý kanálvčetně klipů co mám na původním kanálu což tedy budou ta videa na youtube dvakrát jestli to můžu nějak vaditjedná se asi o 100 videí děkuji

Odpovědi na otázku

založ druhej kanál, stáhni videa 1. kanálu a pak je tam smaž. Následně je nahraj na 2. kanál. Proč by tam měly bejt 2x když to diváky 1. kanálu nezajímá ?A proč sem nedáš odkaz na ten YT kanál ?

https://m.youtube.com/c/DJ%C5%98EZ%C3%81K/videos

jen jsem nechtěl přijít o shlédnutí, i když jich stejně moc nemám, ale asi to tak udělám, dík

A jaký by mělo smysl vytvořit druhý kanál pro hudbu a přitom tu hudbu na prvním kanálu nechat, když lidi sledující ten první kanál hudba nezajímá? Prostě je přesuň na ten druhý kanál.

Ono to zaručene dopadne tak, ako si to nebude priať. Keďže na 1. kanáli je malá sledovanosť, ak vytvorí 2. kanál a presunie hudbu tam - tak sledovatelia len zistia, že je to v podstate rovnaké a prestanú sledovať oba kanály - navyše si pomyslia, že sa snaží takto zvýšiť sledovanosť. Sledovatelia nie sú ovce!

Asi jo, nicméně to tak měl rozdělit na dva kanály asi od začátku. Míchat technologii se svou hudbou...v tom aby se prase pak vyznalo. A taky to tam tak nepřehledně má, tam muzika, tam mobil nebo co...