Dva výstupy z graf. karet ve win7 ale televize jako druhý (né hlavní) aby šlo vi

Dva výstupy z graf. karet ve win7 ale televize jako druhý (né hlavní) aby šlo video s podporou DX. Obráceně to jde.

Odpovědi na otázku

Nevidím nikde dotaz a moc to nechápu co tím chtěl básník říci... v podstatě skoro z jakýhokoliv výstupu se jde redukcí dostat do TV... Win 7 ani DX s tím nemá nic společného... (případně pokud jsme nepochopil dotaz, tak sory, ale nejsem věštec...)

Poptal...Jaromír Jantar

Hlásí to že windows neočekávaně snížil výkon. Znáte tu hlášku? <<--- Vidíte? Otazník. Věta tázací.

Poptal...Jaromír Jantar