» Poradna » Programy

Dva účty na Skypu

Zdravím.

Je možné mít na jednom Skypu dva účty ? Pokud ano, tak jak ?
Dvakrát nainstalovat nejde.

Díky.

Odpovědi na otázku

2 ucty a 2 instalace jsou naprosto rozdilne veci.

A 2 ucty na jednom Skypu temer urcite take jde. Treba pro domaci pocitac, ktery vyuziva vice lidi a pouzivaji Skype, by bylo trochu vadne, kdyby to neumel.

Pokud myslite byt prihlasen na 2 uctech soucane, to je asi jina... Skype samotnej to asi umet nebude.

Jde to, ale nelze je mit spustene soucasne. Ted tu Skype nemam, ale hledej neco jako "vyjit ze Skype". V te horni listě skypu.

Jo už se to podařilo.
Díky moc oběma.