» Poradna » Ostatní

Dva účty na epic games. Jeden na PC jeden na PS4. Jak je spojit?

Ještě než jsem si koupil PS4. Hraljsem na starém notebooku. Ale poté jsem si založil na PS4 nový účet se jménem NepraHraje. Nevím proč ale když se přihlásil na notebooku. Máma tam stejné jméno ale vbuck nemám žádné. Je to jakoby další účet. nevím co mám dělat rád bych účty propojil. Předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Ucet uz nepropojis, Epic tuto moznost kvuli Fortnite zrusil asi pred ctyrmi mesici.

Dobrý den chtěl bych si propojit 2 Fortnite účty v jeden účet ale nevím jak to udělat poradíte mi prosím? Jestli ano tak moc děkuji.