» Poradna » Notebooky

Dva slabé zelenkavé pruhy úplně vlevo na obrazovce.

Dobrý večer,mám notebook HP ProBook 4530s A před pár dny se mi úplně vlevo na obrazovce objevily dva slabé zelenkavé pruhy ani po restartu nezmizeli a kromě toho že jsou jasně viditelné žádné jiné problémy s notebookem nemám.Děkuji za radyParametry a specifikaceÚhlopříčka displeje 15,6 "Čip grafické karty AMD Radeon HD6490MOperační systém Windows 7 Home PremiumKapacita paměti 4 GBVýbava Numerická klávesniceDisplejTyp panelu TNMaximální rozlišení 1366 × 768 pxPoměr stran 16:9Typ displeje MatnýProcesorTyp procesoru Intel Core i5Frekvence procesoru 2,4 GHz (2 400 MHz)TDP 35 WFunkce procesoru Automatické přetaktování, HyperThreading, Podpora VirtualizaceBarvaBarva ŠedáGrafická kartaPaměť grafické karty 1 GBOperační paměťTyp paměti DDR3VýbavaWebkamera 1,3 MpxPevný diskTyp úložiště HDDKapacita disku 640 GBRozhraní disku Serial ATA IRychlost otáček HDD 5 400 ot/minHmotnostHmotnostní kategorie Standardní – 2 kg až 3 kgHmotnost 2 350 gRozhraníGrafické výstupy HDMI, VGABluetooth Bluetooth v2.0WiFi WiFi 802.11n, WiFi 802.11g, WiFi 802.11bDalší rozhraní RJ-45 (LAN)Optická mechanika DVD±RW

Odpovědi na otázku

1. Je to vidět i v biosu ?2. Co když připojíš přes hdmi jiný monitor (stačí TV) ?

Je to vidět i v biosu a hdmi bohužel u sebe momentálně nemám.

Tak až to hdmi vyzkoušíš, budeš vědět jestli je to "jenom" displej nebo grafika. A můžeš přemýšlet, zda se vyplatí investovat do opravy...