» Poradna » Počítačové sítě

Dva monitory

Dobrý den ,jelikož můj počítač používá v našem baráku celá moje rodina potikám se s tím že né každý z naší rodiny snese vice jak jeden monitor jelikož mám monitory tři tak se snažim vyřešit nasledujicí problém.babička a děda chtějí monitor jen jeden tak mě napadlo jim založit na PC jejich učet na který by jsi zapnuly a běžel by jim na něm monitor jen jeden a to ten hlavni ty další dva by se samy vypnuli nebo by byli v režimu spánku vše by se dělo zcela automaticky oni by se jen přihlásily nic víc…A naopak kdybych k PC přišel já a přihlásil se na můj učet na kterém hraji hry tak by se zase zapnuli monitory tři :)je to vůbec možné ?A bude to fungovat ? Za každou radu jak to udělat / zprovoznit tak aby to šlo jak jsem napsal, budu moc rád :)Předem děkuji všem za vaší snahu mi pomoct :)S pozdravem Pan Polička .

Odpovědi na otázku

Takze vypinani / zapinani monitoru podle toho, kdo se zrovna prihlasi do OS? nic, co by to zfleku umelo, bohuzel neznam.A.. jaky by to vubec melo smysl?PS: Na kazdem monitoru je takova ultratajna vec, co se jmenuje vypinac. Zkuste, funguje vyborne. ;o)

Muzes jim po startu nechat spoustet DisplaySwitch.exe /internal a sobe DisplaySwitch.exe /extend.

Tedy po prihlaseni. V planovaci uloh se da urcit, pro jaky ucet tu ulohu nastavit. Pokud se neodhlasujete, ale jen prepinate uzivatele, tak to asi nebude fungovat. Pak bych se je pokusil naucit klavesovou zkratku Win+P nebo na to prepinani vytvorit zastupce na plose.