Dva monitory

hello world!!!mám dva monitory(VGA; DVI-D(dual link)) ale mám jen jeden kabel(VGA)mám tyto vstupy do grafiky: VGA; DVI-I(dual link); HDMIa tyto do grafiky integrovane: VGA; DVI-D(dual link)chci si koupit VGAčko/DVI-D(dual link) abych si zapojil jeden do klasicke grafiky a jeden do integrovane grafiky ale nvm jestli todle bude fungovata nebo si můžu koupit kabel s koncovkami DVI-D(dual link) a redukci na DVI-I(dual link)abych jsem si oba zapojil do jedné karty což vyjde dvakrát dráž než kdybych jsem si koupil to VGAčkotak že bych jsem chtěl poradit jestli je možné tedy mít jeden monitor v integrované grafice(v základní desce) a jeden ve standartní grafické kartě

Odpovědi na otázku

Ne, není. Buď můžeš mít monitor zapojený v základní desce, a pokud máš zapojenou grafickou kartu, tak se porty na základní desce vypnout, takže je možné použít jen grafickou kartu