» Poradna » Ostatní

Dva monitory k jednom PC

Zdravím pořídil jsem si VGA rozdvojka 1x VGA-M / 2x VGA-F d-Sub a chci si zapojit dva monitory, ale když je mám zapojené tak se mi v ovládacích panelech zobrazí jen tohle http://clip2net.com/s/3lx3OnK a na obou dvou monitorech se ukazuje to samé a nestačí dát windows+P a rozšířit, jak to mám zapojit jestli jsou potřeba nějaké informace piště si, odpovím

Odpovědi na otázku

A co čekáš? Rozdvojka ti dva samostatné výstupy nevyrobí.

a co jo ?

A co napsat, o co jde?

Chce 2 monitory tak nexh to da do 2 vystupov. Ak GK to nema, vymena grafiky, co ine? Alebo dalsia GK do USB? Aj to som videl

Co chce, je snad jasné. Ale nenapsal, na čem se o to pokouší. U ntb s jedním VGA je o dost jiná situace než u desktopu s dedikovanou grafikou.

ja som bol v tom, že všetci majú desktop s dedikovanou grafikou . A 2 LCD snáď k NB nebude dávať nikto. Ale to rozlíšenie sa mi nepáči. Ak ide o 2xSXGA, mal by mať 2560x1024

Rozdvojka sposobi ze PC bude vnimat 2 lcd ako 1 velky. Ak chces 2 lcd zapoj ich do 2 vystupov

Grafická karta, jakou máš? ten screen jsi ořezal příliš, není tam napsaná.