» Poradna » Ostatní

Dva koaxiálním kabely to TV

Ahoj, mám dva koaxiální kabely (jeden tv jeden sat) a potřebuji je připojit do jedne tv. Je nejaka spojka, která toto řeší?

Odpovědi na otázku

Jasný, ptej se v odborných prodejnách po anténních slučovačích.

Anténní slučovač

A ten SAT pristroj nemuze byt pripojeny scartem, HDMI..?Nebo ta TV ma vestaveny SAT prijimac..?

kazda tv, ktera ma dvb-s, ma pro vstup ze satelitu solo konektorhttp://www.sniperautomotive.com/wp/wp-content/uploads/201...

Anténu připoj do UHF vstupu a satelit připoj do SAT vstupu.