» Poradna » Programy

Dva DVD stroje na jedny repraky

mam delší dobu sestavu domácí kina thomson DPL100 a jede zatím jak ma.Ale zdá se mě že stačí aby byl disk mírně škrábly a ma s ním potíže,s tím samým diskem levnější přístroj žádné trable nemá.Uvažuji o koupi nějakého přehrávače např.Sencor a zajimalo by mě zda to pujde nejak propojit aby oba dva jeli na ty bedynky k thomsonu???

Odpovědi na otázku

Ten Thomson má zosilovač v subwooferi, alebo priamo v DVD jednotka? V prvom prípade stačí akýkoľvek DVD prehrávač s analógovým výstupom 5+1 - ale káble sa budú musieť odpájať (jediné riešenie, ktoré ma napadá, je kúpiť receiver).V druhom prípade, ak by bol zosilovať v DVD jednotke, to asi nepôjde, nakoľko by bolo treba kúpiť prehrávač so zabudovaným zosilovačom (prípadne opäť využiť receiver)

nejsem si jist ale pravděpodobně přímo v přístroji

pokiaľ je zosilovač v prístroji a aj SW je pasívny, tak jedine asi kúpiť DVD prehrávač aj so zosilovačom, čo nie som istý, že sa voľne predáva, alebo to riešiť cez receiver.