» Poradna » Programy

Dva dial-upy in one...

Ahoj,rad bych radu. Jak ve W2k spojim dve dial-up pripojeni, tak aby mi spolupracovali a jeli dvojnasobne rychle. Priklad: pripojim se k internetu pres GPRS pres kabel a druhe spojeni pres GPRS pres IRDu druhym telefonem a potrebuji, aby to jelo dohromady,aby to spolupracovalo....Podari se mi pripojit se obojim,ale nespolupracuje to, resp. chvilku prenasi jeden ,chvilku druhy a tak ruzne. Udajne existuje program "pipe burst" nebo tak nejak,ale nikde jsem ho nenasel.A jak toto same udelam ve Windows ME, tam se ani dvakrat nepripojim ,hodi to chybovou hlasku, ze uz jedno pripojeni mam.Diky moc za radu... PK

Odpovědi na otázku

v telef. pripojeni siete gprs 1 nastav pridavne zariadenia a daj tan infra modem,, najprv sa pripoji cez kabel a po overeni hesla zacne vytacat druhy a tiez sa spoji a uz to je! avsak obidve musia ist na jedneho providera a ten musi podporovat PPTP (poin to point tuneling protocol).mam to vyskusane na dvoch dial up pripojeniach........... m

Dekuji za radu,ale asi jsem UB :o))),ale jak a kde nastavim to pridavne zarizeni?Ve vlastnostech tlf. pripojeni jsem to nenasel nebo musim vytvorit nova pripojeni a tam to nekde zadat?

vo vlastnostiach pripojenia je zalozka multilink..aspon ja ju tu mam (momentalne sedim za me, ale domam mam xp a w2k.....)m

Ve WIN ME se na to kouknu doma, ted jsem ve W2k a uz jsem na to prisel....zašktnu dva modemy v tlf. pripojeni a ve vlastnostech, zalozka moznosti se "prosviti" moznost vice zarizeni a zvolim pripojit pomoci vsech zarizeni, tim se to pripoji oboje najednou,ale zrejme t onedovoluje sit, protoze se pripoji jedno a druhe uz sit odpoji :(((ME zkusim doma vecer......ve vlastnostech zalozka multilink......Diky moc