» Poradna » Notebooky

DV6-6001eg Freezování her

Dobrý den. Nedávno jsem tu tento problém řešil stím, že jsem vadu přičítal přehřívání. Nicméně přehřívání jsem vyřešil respektive snížil ještě teploty a to tak, že jsem celý NTB vyčistil včetně rozebrání větráku a přepastování. Teplota znatelně klesla nicmeně závada stále zůstává a to i bez zahřátí notebooku. VADA: freezne obraz. V lepším připadě následně obrazovka zčerná a ovladač se obnoví, to se dále opakuje po pár minutách. V horším připadě je nutno hru ukončit přes správce, protože neodpovídá. Testováno ve AC4 ( nutno ukončit přes správce), Lego hry ( opakuje se freez, černá obrazovka a obnova), L4D2(ra spadne do windows) Skyrim( obrazovka zbělá nutno ukončit přes správce) Diablo III( freez, černá obrazovka obnovení), Jast Cause 2(freez po cca 2 minutách hraní nutno ukončit přes správce)

Odpovědi na otázku

Jaký je to počítač?Může to být HW problém nebo i ovladačů, zkus aktualizovat ovladače, případně starší verze.Také se zkus kouknout do Windows logů (eventvwr), jestli tam není log, v čem je problém.

Díky za radu je to notebook HP DV6-6001eg ovladače jsem zkoušel přeinstalovat x-krat stejně tak celý windows. Tady je nějaký log:Faulting application name: AC4BFSP.exe, version: 0.0.0.0, time stamp: 0x527bb7e2Faulting module name: AC4BFSP.exe, version: 0.0.0.0, time stamp: 0x527bb7e2Exception code: 0xc0000005Fault offset: 0x00b20dffFaulting process id: 0x48cFaulting application start time: 0x01cf077b275bb1aaFaulting application path: C:\Windows.old\Users\Mik\Downloads\Assassins.Creed.IV.Black.Flag.SPECIAL.EDITION.CRACKED\Assassin's Creed IV Black Flag\AC4BFSP.exeFaulting module path: C:\Windows.old\Users\Mik\Downloads\Assassins.Creed.IV.Black.Flag.SPECIAL.EDITION.CRACKED\Assassin's Creed IV Black Flag\AC4BFSP.exeReport Id: 1a8dc870-736f-11e3-91b6-ac8112367a32

Zamrzání při vykonávání 3D náročné aplikace má v 99,975% na svědomí grafika. A je jedno zda ji čistíš, NB se typicky upeče na hry jsou jen některé kusy, tyto:http://www.alza.cz/notebooky/dle-vyuziti/her... a i tak stolní mašinu nikdy nedoženou, proto se i soutěže ve hraní her nejedou na NB.

Já se tu nehádám co je na hry a co není na hry. Do nedávna to bylo v pohodě. Notebook jsem měl otevřený nic spáleného jsem neviděl, pokud nemáš jinou radu než mi říkat, co je a co není na hry, tak děkuji můžeš jít radit o dům dál. Hledám někoho kdo tomu rozumí.