» Poradna » Programy

.dv4 jak přehrát ?

Zdravím , mám takový menší problem . Zálohoval jsem z kamerového systému(DVR H.264) část videa na flash disk. Video má koncovku .dv4 a nejde v ničem přehrát .. Při zálohování se mi na flashku nakopíroval i nejaký přehrávač (PlayerLiteHJ) - nainstaluju jej ale při špouštění vyhodí hlašku že nelze spustit ,protože v pc chybí avutil-50.dll.

Prosím o radu co je potřeba k přehrání záznamu nebo v lepším případě jak na převod třeba do avi ..

Za odpovědi předem děkuji..

výpis z mediainfo:

Hlavní
CompleteName : C:\Users\Mic\Desktop\CH01_2012JAN04090922_0.dv4
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
FileSize/String : 21,5 MiB

Video
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format_Profile : Baseline@L4.0
Format_Settings_CABAC/String : Ne
Format_Settings_RefFrames/String : 1 frame
Width/String : 720pixely
Height/String : 576pixely
DisplayAspectRatio/String : 5:4
Standard : PAL
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bits
ScanType/String : Progressive

Odpovědi na otázku

To by mel VLC Media Player prehrat...
Jinak ta dynamicka knihovna je soucasti programu Avidemux, takze pokud byste ho nainstaloval, melo by to jet taky.

VLC Media Player nepřehraje ..

Nainstalování Avidemux též nepomohlo , přehrávač hlásí pořád to samé ..

Tak jsem zkusil vyhledat / stáhnout onu knihovnu a vyzkočila dalši ..Již jsem stáhnul avutil-50.dll ,avutil-49.dll ,avcodec-52.dll. řekl bych že mi chybí nějaký balík knihoven .. Nevíte někdo prosím co obsahuje zmíněne knihovny ?

čauky, tohle by podle mne mohl přehrát třeba SMPlayer a naimportovat Avidemux, kde by to mohlo jít stříhat a převést. Akorát ten výpis MediaInfo není asi celý - nevidím tam info o FPS (vím, že průmyslové kamery maj někdy nižší FPS než 30 nebo 25) ani o zvuku.

SMplayer přehraje .. Děkuji za radu .. Výpis z media info je kompletní - více to nevypsalo (zvuk tam není..) Akorát jsem nepochopil to s tím naimportováním do Avidemux ?

no chtěls to něčím převést na AVI. A Avidemux by to zvládl.

A jo .. Dnes jsem nějaký nechápavý .. :) ale bohužel Avidemux to též neotevře .. . Každopádně mockrát díky za rady , důležité že to mám v čem přehrát a převod už nějak vymyslím.. Ještě jednou díky ..

Zdravím, přehrávač mám a normálně funguje. DVR, z kterého máte stažený záznam na flash-ku k samotnému programu na flash přidá i soubor knihoven, je potřeba to mít všechno v jednom adresáři a program se nainstaluje správně.

S pozdravem Jiří Chládek

Montáže EZS, EPS, CCTV, Elektro

Mám uplně stejný problém.Na PC nejsem nějaký profesionál.Mám záznam zloděje,a potřebuji kopii pro PČR,stáhnu na flash,ale nejde otevřít.

Ten přehrávač PlayerLiteHJ (nakopíruje se při zálohovaní na flash disk) to umí převést do avi.

Přehrávač PlayerLiteHJ spustím, ale okamžitě zešedne okno a již nejde nic spustit. Objeví se hláška o ukončení programu . OS Win7.