» Poradna » Programy

Duplikace stránky v MS word

Dobrý den, mám jednu stránku ve wordu a tutéž potřebuji zduplikovat - tzn. mít dvě stejné stránky, jak to udělat? Asi to jde jednoudšeji než ctrl a ctrlv.Jde mi o to, že pak vygeneruji do pdf. a chci vytisknout dvě stejné stránky na jednu stránku - ale když je v dokumentu jen jedna stránka, adobe to není schopen zduplikovat a tiskne jednu A5 na stránku místo dvou A5.díky za rady

Odpovědi na otázku

Nejsem si úplně jistý, jestli chápu tvůj dotaz správně - nicméně, pokud ti jde o to vměstnat na jednu A4 dvě stránky o formátu A5, tak stačí, když ve Wordu (či Adobe Readeru) klikneš na "Tisknout", ve vlastnostech u své tiskárny u položky "Počet stránek na list" vyber 2, a pak u "Tisknuté stránky" vyber položku "Stránky", kde napíšeš "1,1".

Ano ale já mám 1 stránku (barevný text plus pozadí), word ani adobe to neumí duplikvat - já chci na jednu stránku natisknout dvě A5, když dám nastavení co píšete, tak se mi na jednu stránku natiskne jedna stránka, aby se natiskly dvě stránky, musí být vstupní dokument taky dvoustránkový. takže mám jednu stránku a potřebuji udělat dvě stejné a nevím jak kromě ctrl c ctrl v

 | ChromeOS Chrome 51.0.2704.42

tak to je najjednoduchsie prave to ctrl+c a ctrl+vvytvorit 2x A4 a potom to dat tlacit ako A5 (2 stranky na jednu)v tomto mam radsej Libre Office kde to ide ale na linuxe nie je adobe pouzivam PDF master