» Poradna » Windows (a jiné OS)

Duplikace Souborů

Zdrávím, jde nějak ve Windows nebo přes nějaký program nastavit, aby se mi soubor duplikoval automaticky do mnou určené složky. Používám OneDrive a uvedu příklad: Hraji hru, která se mi automaticky ukládá, tak aby při každém uložení hry do AppData se save zkopíroval i na onedrive a já ho měl třeba na NTB a zase obráceně když soubor uložím z NTB na Onedrive tak aby se na stolním PC ten v AppData automaticky nahradil tím novým, který je ve složce Onedrive,. Doufám že to chápete

Odpovědi na otázku

1. Složku z Appdata přemísti do složky OneDrive.2. Do původního umístění udělej její odkaz (symlink). Odkaz se musí jmenovat stejně jako ta složka. Příklad:mklink /D "C:\Users\Franta\AppData\hra" "C:\Users\Franta\OneDrive\hra"