» Poradna » Web a internet

Duplicitní odesílání upozornění emailem když někdo navštíví web

Jsem administrátorem webu. Vložil jsem do souborů index.php a wp-login.php rutiny, které mi zajišťují zasílání upozornění emailem když někdo navštíví web. Emaily však chodí duplicitně 2x se stejným časem odeslání.Lze tuto duplicitu nějak odstranit? Děkuji předem za odpověď. Martin

Odpovědi na otázku

Nic o tvém webu nevím, skusím hádat. Tipuju že index includuje v nějakém kroku wp-login, takže mail poškou, správně, oba skripty. Vytvoř si v SQL tabulku pro identifikaci hosta a časové razítko. Před odesláním mailu skontroluj jestli v tabulce není identifikace hosta o kterém chceš poslat mail z posledních pár minut, když ne tak teprve pošli mail a zapiš hosta a čas do tabulky. Aby tabulka nebobtnala, nechal bych cronem promazávat záznamy starší než nějaký čas.

A chodí 2x z index.php, nebo jednou z index.php a jednou z WP-login? Stačí zajistit, aby každá stránka odesílala jiný text a budeme to vědět a ne hádat.

Myslím, že se oba odesilají z index.php,protože v rutině ve wp-login.php žádn_ pokyn k odeslání emailu není (viz níże) :RUTINA V INDEX.PHPif($_COOKIE["uzivatelWebu"] != "Martin Baroch") { if($_SESSION["odeslano"] != "ano") {if($_COOKIE["uzivatelWebu"] != "") {$uzivatel = $_COOKIE["uzivatelWebu"];$hl = "From: PRIVÁTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY ČIMELICE wordpress@cimelice1963.czweb.org"; $hl .= "\nMIME-Version: 1.0\n"; $hl .= "Content-Type: text/html;charset=\"UTF-8\"\n"; if(strpos($uzivatel,"ová") === false and strpos($uzivatel,"ová") === false) {mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívil " . $_COOKIE["uzivatelWebu"],$hl);} else {mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívila " . $_COOKIE["uzivatelWebu"],$hl);}} else {$hl = "From: PRIVÁTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY ČIMELICE wordpress@cimelice1963.czweb.org"; $hl .= "\nMIME-Version: 1.0\n"; $hl .= "Content-Type: text/html;charset=\"UTF-8\"\n"; mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívil nepřihlášený uživatel. (Také je možné, že má zakázané cookies webu)",$hl);}$_SESSION["odeslano"] = "ano";}}RUTINA VE WP-LOGIN..PHP$prip = mysqli_connect("sql2.webzdarma.cz","cimelice19636402","GHj60zG");mysqli_select_db($prip,"cimelice19636402");mysqli_query($prip,"select database()");$hl Ukázat celý příspěvek