» Poradna » Programy

Duplicitní adresáře

Zdravím, potřebuji z velkého množství adresářů (s muzikou) zjistit, které jsou obsaženy v jiném adresáři (rozděleno na cs, VA, folk.....). Rozhodně nechci porovnávat soubory, je na to prosím něco jednoduchého?DěkujiTomáš

Odpovědi na otázku

KOUKÁM, že ta synchronizace v TC asi něco takového nabízí....

To bylo n. ....o, asi by mi třeba stačilo porovnání adresářů, ale aby porovnal i podadresáře (jen v té otevřené úrovni).