Dum 3 na 9800pro pojde?

Mam strasnu dilemu:chcel by som si zahrat duma 3 a to celkom plynulo. lenze mam komp 3200+, ASUS deluxe, 512MBram a Ge-force 5600FX.chcel by som si kupit Radeon 9800PRO, ale nikde som cital, ze to che najmenej 512MB kartu. ved taku som ani nevidel a ani som o nej nepocul. ze vraj to pojde high len na NX6800. som z toho debil. TAK CO MAM ROBIT??? kupit, alebo nekupit 9800pro.poradte prosim. nechce, sa osrat.

Odpovědi na otázku

mrkni na http://games.tiscali.cz a tam je kolik má doom fps na různých sestavách a tom tvém by měl na menší rozlišení makat v pohodě. A grafika s 512mb je optimum aby ti šel na max. detaily ale dnes není comp(pro normální uživatele) na kterym by šel doom na nejvyší detaily

to som si pozeral. vies podla mna su ti z ID-softu pekne kurvy. vedia dobre, ze to nikomu nepojde naplno, ale aj tak to tak spravili. nenavidim ich za to. su ludia, ako ja, ktori su posadnuty plynulostou. die carmack, daj!!!

Zitra ti reknu, jestli jede, nebo nejede na 5600

vzdyt uz je dneska na netu delsi dobu... Proc az zejtra???

protoze 30KB/s