» Poradna » Počítačové sítě

Důležitost rychlosti lan zásuvky u Wifi antény Ubiquiti

Nazdárek chytrolínové, prosím o radu. Na co se vybavují venkovní Wifi jednotky GLanem. Budu to potřebovat, když plánuju poslat po Wifi UPC Internet 100-200 Mbits? Předem děkuji za Vaše rady.

Odpovědi na otázku

Ano.MP

Bez gigabitove sitovky realne nedosahnete ani 100mb/s. Takze ano, budete to samozrejme potrebovat.

Mysle_1 Ty a taky preklep.... Ostudo . Skoda ze tady nejde editovat.

A jo, milibity. Pekne! :o))))))

Nemám rád lidí, co něco chtějí a v úvodu urážejí (i když ... mohl nás nazvat překladem slova pussy, takže jsme dopadli ještě dobře!)

Kotatka?!

Tenhle význam jsem zrovna neměl na mysli...

Děkuji za odpovědi. Jen nechápu proč tam tedy výrobce píše rychlost přenosu 300 Mitsubishi.