» Poradna » Programy

Důležité sdělení

"Chudoba cti netratí" je jedno z mála přísloví, které v dnešní post-komunistické době naprosto neplatí. Funguje to v praxi zcela opačně. Ve skutečnosti jsou někteří (opravdu zde neříkám všichni) chudí lidí banda závistivých a vyloženě odporných individuí. Vychází to z komunismu a totálního zničení morálky národa za 40 let tyranie rudých zrůd.Komunismus nás dobře naučil zcela jinému přísloví, a to "Pokud nemám kozu já, ať chcípce i sousedovi". Někteří lidé tuto terorii zastávají i dnes. Jejich rodiče byli komunisté, neschopné rudé zrůdy, nicméně oni samotní se považují za demokraty. Ve skutečnosti jsou to často jen závistivé odpadky ve stylu Vojtěcha Filipa nebo Miloslava Grebeníčka. Smysl jejich života je nenávist, nic jiného nemají.Bohatý člověk nezávidí, maká a nemá čas, dře celý den (popřípadě už se nadřel a vydělal si dost, a má moře času, tak se vzdělává), zatímco chudák, ten je často naprosté morální hovado, nepracuje, žije z podpory v nezaměstnanosti, a celý den sedí u piva a koumá, jak se ti bohatí mají dobře, a on ne… A cítí to jako nespravedlnost.Za komunismu se všichni měli stejně špatně, chudákovi ovšem nezáleží na tom slově "špatně", ale na slově "stejně", to jej irituje a po tom se mu stýská. Chce, aby se i ostatní měli stejně mizerně, jako on. Je mu jedno, že i za podporu v nezaměstnanosti si žije dnes (skoro) jako král, bytostně mu vadí, že soused vedle jezdí s novým Audi. Opravdu extrémně jej to štve.Bohatí lidé svého statutu dosáhli prací, odříkáním, studiem, zatímco chudák seděl v hospodě, a tomu usilovně makajícímu sousedovi, co nejel ani na dovolenou, se posmíval. Později se posmívat přestal, to když vedle jeho Škody 105 či Felicie stála nová Audi A8 souseda. V tu chvíli začal nenávidět.Bohatí lidé pracují, a tím nejen vydělávají peníze, ale také rozvíjejí sama sebe. Bohatí lidé jsou, obecně, téměř ve všech oblastech lepší lidé než ti chudí. Bohatí lidé si mohou dovolit být pozorní a hodní, inteligentní a vzdělaní, chudí lidé jsou stresovaní a zamindrákovaní.Vidím Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.

to je tvoje slohovka do školy?ta poslední věta je blábol

Největší sranda je, že to je blábol odshora až dolů.Tzv. "poctivou prací" zbohatnou nelze.

Ale lze, musíš ale makat jak hovado.

Jde to dost těžko, když ve firmě makáš na 8 zasraných úředníků a tzv. management.

A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude.A strašně rychle se množí.

Že ty jsi Hulánův přívrženec?! Tohle totiž nedávno publikoval na svém "seriozním" weblogu.

LCS |  |

Soubor faktu (i kdyz s necim bych nesouhlasil). Ale nejak mi nedochazi co tim chtel basnik rici ....

Špičkové slohové cvičení do 6. třídy. Nesprávné předpoklady, špatné závěry, ale to se při dané intelektuální vyspělosti dá tolerovat. Pitomé je to, že to přečte spousta volů, kteří to budou považovat za bernou minci. Vzhledem k úrovni projevu předpokládám dospělého člověka, ale obsahově to je ta nejhorší puberta.

Davide, Davide...peníze z nikoho nedělají lepšího člověka, právě naopak...peníze to je prostředek bohatých a cíl hlupáků. Ty to budeš mít v životě hodně těžké.Až budu mít chvilku času tak tě polituju.Mimo jiné si pleteš pojmy z dojmy, tady nikdy žádný komunismus nebyl, ale socialismus. Je vidět, že nemáš ani páry co to komunismus je.Kdyby jsi více četl a vzdělával se, peníze by ti tolik nezatemnili mozek.

Service Pack pro Windows Vista nebude, jsou bez chyb !!!" Na itnews.com vyšel zajímavý článek o tom, že se neplánuje žádný masivní Service Pack na Windows Vista. Důvodem je fakt, že při vývoji nového OS se využíval online reportovací nástroj chyb u beta testerů a řadu chyb se tak povedlo odhalit a opravit ještě před vydáním finální verze Vista.Je to velký rozdíl oproti Windows XP, kdy Service Pack 1 a Service Pack 2 byly velice přelomové produkty, první spíše v negativním, druhý v pozitivním smyslu, a čekalo se na ně. Pro Vista bude Microsoft vydávat jen jednorázové aktualizace. Nový integrovaný Windows Update je ve Vista načítá na denní bázi, nejde tedy o týdenní či měsíční interval jako dosud, a to umožňuje Microsoftu reagovat na případné problémy téměř okamžitě.Osobně jsem s Windows Vista Ultimate x64 absolutně spokojen, 64-bitový systém je mimořádně rychlý a absolutně stabilní. Množství novinek v něm je pozoruhodné, přestože pár pubescentů prohlašuje cosi „jen o novém vzhledu“, fakt je takový, že osobně jsem zažil veškeré upgrades a updates Microsoft software (od různých verzí MS-DOSu, přes Windows 3.1, 3.11 for WorkGroups, Windows NT 3.51/4.0, Windows 95/98, Windows 2000, Windows XP, až po dnešní Vista x86/x64), a právě Vista x64 je největší funkční a kvalitativní skok. Tak obrovské množství nových funkcí, vyladěných, promyšlených, prostě zatím žádná nová verze Windows nepřinesla (plně 64-bitový režim, režim 32-bitové kompatibilní vrstvy, nový Windows Display Driver Model, DirectX 10.0 grafická rozhraní, zcela předělaná správa systému, transparentní šifrování disku, skvěle integrované instantní vyhledávání, SuperFetch a ReadyBoost pro opravdu rychlejší start a běh aplikací, řada nových audio/video aplikací, verzování souborů a mnohé další).V případě Windows Vista tedy nemá smysl čekat na Service Pack. Žádný nebude. Windows Vista jsou opravdu stabilní (nejen dle vyjádření Microsoftu, ale i dle mých vlastních zkušeností), a není na nich co opravovat. Jediná případná Ukázat celý příspěvek

Davide. Jaká je tvoje situace. Jsi bohatý člověk, podnikatel, majitel firmy ma výrobu a prodej přehrávačů MP3 - když to své důležité sdělení máš v této kategorii? Jak zvýhodňuješ své zaměstnance co pro tebe udělají něco nad rámec svých povinností místo aby seděli u piva a nadávali na poměry?

Davide,napiš ještě něco budu mít zase orkasmus (orkasmus od slova orkán)

Reklama na McDonald’s a KFC by měla být zakázána. Ničí malým dětem i hloupým dospělým úsudek. Dnes jsem procházel kolem KFC, a měl jsem pocit, že budu zvracet. Extrémní pach přepáleného oleje, karcinogenní hranolky, geneticky urychlená rychlokrmná taky-kuřata s červeno-modrými kostmi, to všechno je známka nezdraveného stravování. U toho stojí lidé, čekají na žrádlo, a poté je do sebe dychtivě cpou.Nerozumím lidem, co tuto "potravu" žerou (jíst se tomu nedá říkat). A je jich moc.Když se podívám na provozovny "rychlého občerstvení" v libovolném nákupním centru, tak na žrádlo od KFC a McDonald’s je vždy dlouhá fronta, zatímco na kvalitní italské, české či arabské jídlo skoro nikdo nechodí.Přitom za cenu jednoho žrádla typu BigMac si můžete dopřát opravdu kvalitní hovězí v arabské restauraci s typickou plackou a spoustou čerstvého zelí, mrkve a cibule, tedy řádově vyváženější a kvalitnější stravu. Jako příloha skutečné brambory (vařené) či rýže.Spousta lidí si také k žrádlu objednává přeslazenou chemickou Coca-Colu, leptající zuby, žaludek a další orgány, namísto aby si dali dobré (nealko) pivo či pomerančový džus.Žrádlo není problém jen ČR, žrádlo je populární všude. Tloustne se po něm a umírá se na ně. Žrádlo smrdí, je předražené, velice nezdravé a unifikované.Osobně žrádlo nemám rád, protože mám rád sám sebe.

Rady a porady - Hybernská 15 Praha1

Kdyby se pivo nepilo, chodili by manažeři z Nomury do práce po svých.

1. Neni to sdeleni, natoz dulezite.2. I kdyby bylo, na Poradne nema co delat.3. Tenhle vytvor Radka "Hulvata" Hulana je a zustane nesmyslnym vykrikem samolibeho egocentrika s exhibicionistickymi sklony, at uz zustane jen na jeho webu nebo jim zasvini treba pulku internetu.4. Existuje nekolik clanku stejneho autora, ktere jsou zajimave a stoji za zamysleni. Neni jich ale mnoho.5. Jmeno autora jste neuvedl proc? Je to zakladni slusnost! K nemu i ke ctenarum.

ad 1) až 5) - jednoznačný souhlas.Davide, pokud jsi za "důležité sdělení" považoval ověření funkcí Copy a Paste, funguje to úplně stejně i na našich počítačích.

6. Meles z hladu

Tak pánové a dámové já toto ani číst nebudu,jelikož 85.195.123XXX je a vždy bude zabanánovaný Linuxák.Já ho nazývám kozomrd a jistě se po přečtení mé odpovědi nádherně projeví a to pod mým jménem.Dle mého názoru je to rozcapený parchant na kterého nemají rodiče čas a tak ho krmí penězi hlavně aby se staral sám o sebe a oni měli pokoj.

Za komunismu se všichni měli stejně špatně... zato dneska se mají všichni dobře... hlavně ti obyčejní... pokud nekradou a nemají styka s mafií že wole

Autor je hovado, ktere urazi 70% tohoto naroda, protoze 70% procent tohoto naroda je chudych. A oni se pak ti bohati jeste divi, ze je chudi nemaji radi - za takovyhle vystupovani jim to patri i urokama. Pan ma zrejme nejakou firmu a panovi zrejme vadi, ze si jeho predrazeny sluzby nebo produkty Cesi nekupuji, ze radsi nakupuji v hypermarketech, u Vitenamcu nebo v Polsku a ze kdyz potrebuji provest nejakou odbornejsi praci, sezenou si misto predrazeny firmy melouchare.Pokud pan je opravdu podnikatel a ne jenom provokater, mam pro nej vkaz - AZ VY A VAM PODOBNI BUDETE LIDEM ZA JEJICH PRACI PLATIT MZDU A NE ALMUZNU a CHOVAT SE SLUSNE K SVYM ZAMESTNANCUM A SPOLUOBCANUM, pak proti vam ti chudsi nic mit nebudou. Do te doby budete pro ne smejd, zlodej, mafian, podvodnik a vydriduch - a dluzno dodat, ZE PLNYM PRAVEM!!!TIMTO SE OMLOUVAM VSEM SLUSNYM PODNIKATELUM, KTERYCH JE V CECHACH TAKE DOST, NA NE TENTO PRISPEVEK MIREN NENI.

Tak pod tohle se klidně podepíšu.

Co máš proti hypermarketům??? Takové zlevněné uzené s procházející dobou trvanlivosti, to je přece mňamka.

Proti hypermarketům mám granáty, děla, bomby, zemětřesení, povodně... Liam

Ticco, přesně, líp bych to nenapsal.

Mirku??? Tebe doma málo řezali.... Bohatí lidé dosáhli svého bohatsví prací....to je nejlepší věta kterou jsem četl od dob občanské nauky na základní škole... mám 15 let firmu ale že bych byl bohat....mám peníze. Co jsi tím chtěl říci? Mám ve svém okolí kluky, kteří dřeli, tři měsíce jim pan podnikatel nedal mzdu a pak přijel na Hondě Gold Wing...to je podnikání? Nebo když jsem byl navštívit jednoho "takypodnikatele" a tomu manželka volala "Pepó, vyber o deset tisíc víc, je o den delší víkend...." Mirku Mirku...

Jedna zdravotní sestra v nemocnici pilně pracuje, je laskavá k pacientům, ochotně pracuje přesčas, dělá ráda i ty nejšpinavější práce, u pacientů i lékařů je oblíbená. Také je podle toho dobře odměňovaná, mohla si dovolit koupit rezidenci v satelitním městečku, má luxuxsí auto a kařdý rok jezdí s rodinou na dovolenou do zahraničí - v zimě do Alp, v létě někam do hotelu k moři.Tedy osobně žádnou takovou neznám ale věřím že se taková najde.