» Poradna » Mobily

Duhový efekt na ochranném skle

Po aplikaci ochranného skla, mám na displeji duhový efekt neboli tzv. Newtonovy prsteny.Nejdříve jsem vyčistil displej alkoholovým ubrouskem (v balení), poté normálním z mikrovlákna a poté jsem samolepkou (v balení) vyčistil prach.Nemůže být tento efekt způsoben lihem z ubrousku?Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

...Kdo se moc ptá, málo "gůglí". Projdi, přečti a najdi si odpověď. P.S. Zcela jistě to trvalo kratší dobu, než napsat tento dotaz. https://www.google.com/search

Na googlu jsem hledal, první věc co jsem udělal. Všude se píše, že tento efekt je způsoben tím, že na skle je lepidlo jenom na stranách, ale na mém skle bylo lepidlo všude.Tak třeba jestli to není tím lihem..

A byl to čistý líh z lékárny, nebo lihobenzín z drogerie? ☺

Byl to lihový hadřík z balení

spis odhaduju ze je to tim ochrannym sklem, ja kupuju vzdycky tak 3-4ks z ciny a udelalo mi to neco podobnyho, tak jsem to sundal, znovu vycistil, nalepil dalsi sklo a ten stejnej problem. Asi nejaka spatna serie.Muzes treba par dni pockat jestli to nezmizi, pokud ne, vzal bych novy sklo radsi od jinyho prodejce (a doufal ze nema stejnou vadu).

A dá se to stávající sklo reklamovat?

1. Neuvedl jsi ani značku skla 2. nesdělíš na jaký mobil jsi ho lepil (značka - model, rovný x zahnutý display) 3. odkazy s touto problematikou (popř. řešením) jsem ti poskytl 4. nesdělil jsi, kde jsi sklo koupil a ptáš se, zda jde reklamovat? Umíš číst, umíš psát, nebo se zeptat u prodejce? (telefon,mail) To je fakt mazec.

Komunita zive.cz se opět ukazuje 🤷. Já nejsem takový technický egoista jako vy.1. FIXED 2. Nokia 8 4. Sklo byl dárek, takže nevímRadši si ty vaše komplexy řešte někde jinde.Na redditu jsem aspoň dostal normální odpověď...

Opravdu nemůžu za to, že:1. neumíš sdělit základní info 2. i přesto, když ti poskytnu zdroj a informace, kde si to můžeš přečíst a něco se dozvědět (řeší tam stejný problém), tak s nimi neumíš pracovat /líný? nechápeš? neumíš jazyk? ...tvůj problém3. svádět svou neschopnost (v souvislosti s bodem 2) na druhé a ohánět se komplexy, je víc než mimo. (v dnešní době taková nová a blbá móda) ....taková jsou fakta.

Asi nemůžeš čekat, že ti všechny informace "nasolim" na první dobrou. Právě proto to je poradna. Zeptal jsi se na jaký mobil to bylo, jaká značka skla atd. Já ti to řek, tak mi prosimtě poraď.Jo a ten link je prostě Google vyhledávání, to jsem hnedka udělal, nejsem tak blbej...