» Poradna » Web a internet

Duální titulky

Ahoj, nemá tu prosím někdo zkušenosti s duálními titulkami? Chci se tak učit přes film výslovnost AJ, ale skrze tuto stránku http://pas-bien.net/2srt2ass/ mi vždy u češtiny nebere diakritiku...tak jestli někdo víte jak na to prosím?????? děkuju

Odpovědi na otázku

A proč zbytečně převádíš srt na ass? Stačí použít přehrávač, který zvládá zobrazovat dvoje titulky.

Zkoušela jsem BSplayer - umí dvoje titulky, ale zobrazuje vždy jen jednyKM player - tam to ani nešlo, ač tam je nějaká možnost...jinak nevím

Pak asi něco děláš špatně. BSPlayer, KMPlayer, MW2, PowerDVD (namátkou) dvoje titulky umí.

A zkoušel jste to někdy? popíši Vám to jasněji..když v programu bsplayer (zmiňujete ho) spustíte film a dáte oboje titulky (jedny česky a druhé anglicky) a jedny titulky jsou dole a druhé nahoře, tak při puštění filmu (stisknutím tlačítka play) titulky jedou synchronně, ale (nyní prosím pozorně čtěte, nejspíš jste prvně nepochopil)..když film hraje, tak fungují buď anglické, či české titulky, nikdy ne souběžně...aby jste to pochopil, naskočí české, ale nenaskočí anglické a anglické naskočí až když český text přejde na další, kde se následně další nezobrazí...už rozumíte?

Bez obav, používám to tak několik let v přehrávačích, které jsem zmínil. Vím přesně, o čem je řeč. Otevřu film, zvolím primární a sekundární titulky a zobrazují se VŽDY SOUBĚŽNĚ.

řekla bych, že nepoužíváte, zkoušela jsem to na několika počítačích a všude to dělá stejně - prosím, když nevíte o čem nepište, nepište, děkuji

Právě sleduji na KMPlayeru film s anglickými titulky dole a japonskými nahoře. Nevadí, poraď si sama.

BS Player to umí. Funguje to přesně tak, jak má. Zobrazují se primární i sekundární titulky současně.http://s21.postimg.org/z0c4ibflj/image.png