Dual socket

Zdravim chtel bych se zeptat jestli existuje zakladni deska pro dva cpu i7 (nikoliv xeon)? Pokud ano jak se jmenuje? Ja jsem nasel jen na xeony ale mozna jsem nejake prehledl. Dekuji za pomoc

Odpovědi na otázku

A nasel jsi i7, podporujici multi CPU konfiguraci?

Ne nehledal jsem nejdříve procesor. Vzal jsem to z té stránky, že jako první najdu základní desku a většinou k ní jsou napsané podporované cpu Takže pokud není ani jediný i7 s podporou multi cpu, tak tím je to asi vyřešené

A ty znáš nějaké Core i7, která má QPI v páru?