» Poradna » Mobily

Dual sim identifikácia prichádzajuúceho hovoru

Zdravím,pouzivam telefon s androidom 8.1 s dvoma sim kartami. sluzobnu/sukromnu. potreboval by som identifikovať na ktore cislo prave prichadza hovor. vedeli by ste poradit ako to nastavit, pripadne ci nato existuje nejaka alternativna aplikacia.vopred dakujem

Odpovědi na otázku

Co to je "telefon s androidem 8.1"? To je nicneříkající popis. Každý trochu inteligentní telefon ukazuje, na kterou kartu hovor přichází.

No já to mám tak abych hned věděl na kterou SIM mě někdo volá jiný tón vyzvánění.

tak obvykle si muzes nastavit ruzna zvoneni pro kazdou SIM.

co sa tyka zvonenia...toto jediné riesenie som nasiel na googli.telefon je xperia L1

Zkus si ty SIM karty nějak pojmenovat, jestli to v nastavení mobilních sítí u tebe půjde. V mém telefonu to jde v pohodě (jednu kartu mám pojmenovanou TM a druhou VF) a telefon mi při významní píše "Příchozí hovor přes poskytovatele TM (VF)" a k tomu mám ještě nastavené jiné vyzvánění. Ale jsem si celkem jistý, že to musí být poznat, na kterou SIM přichází hovor.

No to zvonění je asi nej volba,ale teď jsem to zkoušel a při volání mám zobrazenou buď modře označenou SIM 1 a na druhé číslo SIM 2 zelenou takže vidím na které číslo mě někdo volá.Ale podle toho zvonění to vím aniž bych musel k mobilu.

skusil som to pomenovať a nic nezobrazuje. ale priradil som ku kazdej simke farbu a na zaklade toho sa mi upravi pozadi pri prichadzajucom hovore. takze to viem identifikovať. v kazdom pripade dakujem za rady