Dual Sense a PC (AC Valhalla)

Hrajete někdo s DualSensem na PC ? V AC Valhalla prý má fungovat haptická odezva a adaptivní triggery. Jediné co mi to ale při zapnutí hry dělá, je že se chvějí spouště (což je tuším rumble efekt). Ale jestli to chápu, ovladač má reagovat neustále na pohyb v trávě zásahy atd a to se neděje :(

Odpovědi na otázku

Mas ovladac pripojenej kabelem? Bezdratove to na PC nefunguje.

"V AC Valhalla prý má fungovat haptická odezva a adaptivní triggery"Na PS5 funguje ale mám dojem že podpora DualSens není zahrnutá v PC verzi.Tudíž se i DualSens chová jako obyčejný gamepad.

Mám. U ovladače není kabel, (použijte od konzole - ha)no použil jsem slušný od logitechu. Ale jsem z toho zmaten. Vrčici spouště má i xb gamepad, ale co sem pochopil, tak dualsense by měl dělat něco jiného. A právě ve valhale to prý má být stejné jako na ps 5.

Paradoxně, ovladač nefungoval v PC verzi Horizon (kde se střilí z luku hodně)a Metro sem nedávno smazal... tam předpokládam, ze když se "kalach zasekne" spouš? bude klást odpor.

Dobře to funguje v ETS 2/ ATS (tam funguje i ta dotykova plocha) ale ja bych rad rozbeh tu valhallu, kdyz ji ted hraju,no. (Via usb-c).

Nikdo neví :( ?