» Poradna » Programy

Dual jazyk, ale jede jen anglicky.

Zdravim,

ziskal (stahl jsem film Indiana Jones a poslední křížová výprava. Film ma 1,45 GB a je ve formatu *avi. Kdyz ho zapnu, tak mi v pravo na liste vyjede divx okenko, ktere oznamuje, ze tento film ma multi jazyk. Bohuzel jazyk zmenit nejde. Zkousel jsem bs, wmp a nic. Nevite v cem je problem ?

Ps. tento problem mam u vsech *avi filmu s multi jazykem.

S pozdarvem David

Odpovědi na otázku

tak problem vyresen, bylo to codecem

To jsme si právě mysleli, teď kdyby měl někdo stejnej problém, tak ví, co má dělat.