» Poradna » Web a internet

Dsl

Dobry den mame pripojeni DSL internet od t-mobile a po byte rozvod kabelu jeste po netboxu tedy normalni int. a nejde int.po restartovani routru jede int,cca asi pet minut a pak zase nic,plny signal wifi ale bez pristupu k int,dekuji za odp.

Odpovědi na otázku

Zdravím, prvně - naučte se prosím psát česky, je sice fajné, že tam máte čárky a . za int což v tomto případě bude myšleno asi jako internet ne jako inteligence. Každopádně za , je mezera, po . má být první písmenko velké a pak pokud je položena otázka, ta končí znaménkem ?. Takže se táži já, kde je dotaz? A co se týče internetu, ten si platí te zřejmě u t-mobile, tedy platíte jim nějakou částku a vsadím své boty, že v tom je zahrnuta i podpora. Co Vám tedy brání jít/volat do t-mobile a řešit problém s jejich internetem u Vás? :) Hledám jen logiku proč jít do poradny než volat technikům od t-mobilu

Mimochodem, když už poučujete. Před tečkou, čárkou, otazníkem a pod. se mezera nedělá....

Mohl byste to prosím napsat česky, aby ten dotaz dával nějaký smysl? Vy máte DSL, tak proč do toho pletete nějaký rozvod po netboxu, co to s tím má společného?

DSL určitě znamená Damn Small Linux.No a nefunguje mu na tom internet od Netboxu.Nebo to může znamenat i cokoli jiného, těžko říct, co nám chtěl vlastně sdělit, mimo to, že se neumí vyjadřovat.

Nejsem jasnovidec, ale k netboxu musíte mít vlastní router. xDSL modem je ale zároveň router, nedává tedy smysl mít tam oboje. Pokud to tak je, původní router vypněte, kabely přepojte (kromě přívodního) do DSL modemu a wifi použijte to z DSL modemu.Druhá věc je, proč, pro všechny svaté, někdo jde od kabelovky k DSL, to je horší technologie (díky za ni, když není nic lepšího, ale přechod netbox->DSL fakt nedává smysl).

A ještě, v souladu s předchozími odpověďmi: platí zásada GIGO - garbage in, garbage out. Tedy na špatně položenou otázku nemůžete dostat dobrou odpověď.

Já bych to viděl na základní problém v komunikaci uživatele. Tedy doporučuji upgradovat modul srozumitelnosti a napsat otázku znovu.

A kto vám povedal , že ke´d máte DSL budete mať aj TV ? To ako keby ste sa sťažoval , že na Č/B televízore máte nekvaliný color TV ! Minimálne ADSL , ale najlešie je VDSL a viac !

Co je to "rozvod kabelů ještě po Netboxu"? Čichám, čichám dva DHCP servery v síti, krátký lease interval (5 minut) a jeden z nich přiděluje nesmysly.Ale je to jak z věštecké koule.