» Poradna » Ostatní

DS File a přenos fotek do nasky Synology

Dobrý den, používám v mobilu s androidem appku DS File pro přenos fotek do nasky... Ale každá páta fotka zhruba se mi špatně přenese... i když připojení nijak nepřerušuju a nechám vždy zaplou wifi v telefonu po celou dobu přenosu... Dělá to toto https://ctrlv.cz/7cnjNěkdo nějaký nápad co s tím?Dík

Odpovědi na otázku

OMGNormalni lidi si do NASu od Synology stahnou Cloud sync a pres nej tahaji automaticky data/fotky co maji v GDrive, kterej se ti stejne syngronizuje s telefonem. Proste to jednou nastavis a pak to funguje "samo". Variantne ten iShit.Nepouzivej appku na kazdou pitchovinu a zapoj mozek. Jednou to nastavis a pak to jede roky.Neomezeny data na GDrive jsou pokud mas fotky v nejaky prumerny kvalite. RAW bohuzel jen do souctu 15GB. Nevim jak moc ujetej na kvalitu fotek jsi.Drbes se pravou rukou za levym uchem a jeste k tomu nemas ostrihany nehty.