Držák navigace nedrží na skle

Mám problém s novou navigací Mio Moov, konkrétně s držákem. I když sklo odmastím (i přísavku),po chvilce jízdy (po několika nerovnostech) padá. Řeším to neprakticky (zatím mi nikdo neporadil) a přísavku oblepím ke sklu průhl.isolepou.Nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem?

Odpovědi na otázku

Tezko rict, me prisavka u Garmina drzi jak pribita. Je samozrejme potreba ji naslinit. "Sucha" instalace fungovat nebude. :o)

Zkušenost nemám, ale kdyby ta přísavka šla odebrat a nahradit nějakou ploškou, tak by se dalo použít oboustranné lepicí pásky co se s ní lepí plastové doplňky např. lišty na dveře. U nových aut je tak lepeno i vnitřní zrcátko. Ta izolepa je hnus.
Možná by to šlo i reklamovat, jestli to dělá i jinde.

Provrtat sklo a přišroubovat zvenku vrutem

a to aj po stlaceni tej packy, ktora vytvara podtlak?

Jaká páčka? Jediný co tu je, je výstupek na té přísavce,řekl bych pro sejmutí, ale spíš to bude tím, že já trulo jsem myslel, že musí jít o suchý spoj a o kousek výše mě někdo upozornil,že se musí přísavka navlhčit! (ale to asi je tak i v životě,co? )

neviem ako mio ale minimalne niektore garminy maju na drziaku taku packu ktora aj na suchom spoji vytvori podtlak a potom navigacia drzi ako pribita. pre odobratie potom jednoducho paku uvolis a tym vystupkom odsajes aj zbytkovy vzduch.

Pokud nahodou nejaky drzak nechce drzet na skle ani po naslineni prisavky/odmasteni skla atd, zkuste prisavku na chvilku ponorit do vrici vody, at "zmekne". Me takhle absolutne nedrzel drzak cell flex2 za 160 Kc (prodava se i za 560!), ale po ponoreni do vrici vody drzi jak pribity!

Niky - prober se, už mu /asi/ drží - a podívej se kdy se ptal.

Možná už dokonce našel i tu páčku

Pokud to nepomuze, doporucuji vymenit predni sklo.

U mojeho garmina mi drží tak dva dny,ať dělám co chcu

Já mám taky Mio Moov navigaci a taky mě ta přísavka nedrží. Tak to vypadá na reklamaci. Jak jste to tedy vyřešil? Děkuji

Nedrží mi prísavka navigácie na okne auta.Čo robiť?Ďakujem.

Ztvrdlo mi to v zimě, taky zkusím namočit a rovnez tu varici vodu. díky

skuste vařicí vodu pokud nepomuze natrel sem ji špekem sadlem nečo mastného a kupodivu drzi pokud ne skuste jablko plochou stranou natřít ja pouzil ten špek a kupodivu drzi az je to neuvěritelne