Druhý monitor

Dobrý den, lze nějak nastavit abych měl první monitor napojený přes GTX 1050 a druhý přes Intel HD Graphics? Když mám v PC dedikovanou kartu tak monitor na Intel HD nenaběhne.

Odpovědi na otázku

Nejde. To ta GTX 1050 nemá dva výstupy?

ale ide to. stačí to len v uefi povoliť.

Má, ale nechci ať mi druhý monitor žere výkon při hrách

To, keď Ti GK hodí obraz, si myslíš, že Ti vezme 25 FPS? Vyskúšaj si zahrať s 2 LCD a potom cez win+p jeden vypni

Záleží, zda to deska umí. Pokud ano, stačí IGP povolit v BIOSu a ve správci zařízení budeš mít obě dvě. Pak to funguje normálně a můžeš k tomu napíchat monitorů, že nebudeš vědět, co s nimi. Ale pokud to chceš dělat jen z popsaného důvodu, tak to je zcela zbytečné. Žádná fps ti to nepřidá.

Na některých MB lze integrovanou GPU zapnout i při grafice ve slotu. V UEFI/BIOS najdi nastavení IGP a zapni.

Integrovaná grafika ti naopak sníží propustnost a množství použitelné RAM, tak si vyber.