Druhý monitor

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli nebude dělat neplechu když zapojím druhý monitor do DVI. . hlavní mám v DP .. starší monitor má VGA .. ale mám převodník na DVI .. tak jestli to povalí v klidu .. díky za rady.

Odpovědi na otázku

pravdepodobne jo, zkus a uvidis

Dost možná ne, karty s DP už často nemají analogový výstup.http://cdn.overclock.net/d/d6/d62b2dd9_7801.dvid.gifJestli má tvoje karta DVI-I konektor, půjde to. Jestli DVI-D, pasivní redukci do toho ani nezapojíš a bude potřeba aktivní převodník - https://www.alza.cz/premiumcord-dvi-converter...

S prevodnikem to pojede. S redukci by to samozrejme nejelo.

Dobře, a mám teda nechat hlavní monitor v DP? Nebo mám to dát do DVI a starší monitor s VGA mám dát třeba do DP? Nebo co je lepší?

Hele...a může současně používat GK a integrovanou grafiku? No...že by nemusel používat...respektive kupovat drahý převodník. Já to nezkusil..tak netuším...zda to zkousne ovladač grafiky. Ve W10...by s tím problém být neměl....ne? Nový monitor by měl v DP a píchnutý v GK...a starou plečku v analogu na integrované grafice.

Mám nový monitor právě že v DP a starý monitor má VGA a na to potřebuji ten převodník DVI ..

Tak jasně...to chápu jen jestli nejde ten starej moňas zapojit do integrované grafiky?

Tohle je ten starej monitor :D https://lcd-monitory.heureka.cz/acer-v223hq/specifikace/ .. Než jsem si koupil novej monitor tak jsem ten starý měl v převodníku na DP a teď mám právě že ten nový v DP .. takže musím koupit tu redukci no :D

Tak teď jsi mě zmátnul...tak ten starý jel na té GK s převodníkem v DP? Aha..a pak si koupil nový moňas a ten si dal do DP? Aha...a GK nemá dva DP?

Nemá...tak proč nový monitor nedáš do DVI-D? Nebo ten nový monitor umožňuje 144Hz? GK má hdmi 2...tak ho taky můžeš dát, ne?

Ano nový má 144hz .. takže nevím jak to mám udelat teda :D jestli to mám teda nechat v tom DP a starý dat buďto do HDMI nebo DVI?

Á...herní nadšenec... taky mám 144Hz.....teda já bych ten primární monitor jinam než do DP nedával. A na co potřebuješ 2 monitory? Teda ve hrách..? Ten druhý ti sežere taky nějaký výkon...a na těch 144Hz..je potřeba výkonu habaděj ten starý určitě do DP nedávej...a už si zkusil ho píchnout do té integrované GK? Teda...nevím zda to pojede...a hlavně kolik to sežere výkonu...a hlavně nevím jestli vůbec máš integrovanou grafiku o tvé sestavě si nic nenapsal. Co máš za CPU?

Tak deska má DP...tak ten starý monitor dej do DP na základní desce...

A nemusím nic povolovat? Strčím a pofrci to jak má?

A nebude to dělat neplechu když mám primární monitor v DP a starej budu mít jakoby taky v DP?