» Poradna » Notebooky

Druhý monitor u ntb

Dobrý den, když k notebooku připojim druhý monitor tak monitor co je u ntb zhasne. V grafickém nastavení je že připojený monitor běží na externí GPU a ntb monitor na integrované GPU. Jenže když dám Win+P a nastavím rozšířit tak sice vidím oba monitory zaplý ale používat mužu jen ten u ntb. Na druhý monitor se myší nedá najet. Chtěl bych používat oba monitory najednou. Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Když nastavím druhý monitor jako hlavní tak je to uplne naopak ten druhý sice jde ale na ten u ntb se zase nedostanu.

A ten notebook to podporuje? Ono nestačí chtít ;)

Jojo zezačátku to šlo pak jsem ho 2 tydny nepoužival a najednou nic.

máš nainstalovaný ovladač grafiky z webu výrobce notebooku? Přeinstaluj ho a uvidíš - možná ti jen tradičně Win10 "upgradoval" ovladače za ty svoje "lepší" čímž se to stejně jako u spousty dalších lidí rozdrbalo nebo se snížil grafický výkon.