Druhý monitor (televize) píše po probuzení PC "no signal"

Ahojte, mám zapojenou starou televizi k počítači společně s monitorem. Vše normálně funguje dokud nedám PC do režimu spánku. Po probuzení počítače naskočí jen monitor a televize píše no signal. Musím restartovat počítač, aby počítač televizi našel a pak už funguje vše OK.Monitor zapojen přes DVI, televize přes VGA (jiný port není) - oboje připojeno do grafické karty. Kde může být problém?Děkuji. O.

Odpovědi na otázku

Režim spánku dokáže rozhasit kde co. Jedině zkus aktualizovat grafickou kartu.